Paslaugos

 

Siūlome iš vienų rankų gauti viską, ko reikia jūsų efektyviai ir parduodančiai lojalumo rinkodarai. Lojalumas, CRM, klientų patirties valdymas – daugiasluoksnė, tačiau kartu ir holistinė veikla. Čia visos dalys yra svarbios, susijusios ir lemia viena kitą. Mums patinka jas apjungti į vieną darniai ir harmoningai veikiančią sistemą.

Rinkodaros diagnostika, galimybių analizė

Nesvarbu ar jau platinate lojalumo korteles ar dar tik planuojate „kažką daryti“ su lojalumu ar CRM, visada verta pradėti nuo situacijos analizės.

Susitiksime su jūsų atsakingais jūsų kompanijos žmonėmis – vadovais, komercijos, IT, produktų, rinkodaros bei kitais specialistais, surinksime informaciją, apibendrinsime, parengsime ir pristatysime išvadas bei įžvalgas – tai, kas padės suprasti kur esame šiandiena? Kodėl? Kur galime patekti? Kokia nauda? Nuo ko turėtume pradėti?

 

Lojalumo, CRM strategijos paruošimas

Išsiaiškinę, kur esame ir kur norime atsidurti, galime suplanuoti, kaip geriausia tai padaryti. Planuojant efektyvią lojalumo, CRM programą, reikia iškelti ir atsakyti į daug strateginių verslo klausimų, priimti svarbių sprendimų, sukurti ar patobulinti pardavimo, klientų aptarnavimo procesus, rasti tinkamas technines priemones, sureguliuoti teisinę bazę, užtikrinti asmens duomenų apsaugą, pritaikyti geras pasaulines patirtis, nustatyti prioritetus, atlikti finansinį vertinimą (verslo planą) bei apgalvoti dar daugybę niuansų. 

Aktyviai dirbančiai įmonei tokiems darbams dažnai nelieka nei laiko, nei resursų, tačiau tam mes ir esame! Konsultuodamiesi su jumis sukursime efektyvią ir labiausiai jūsų verslui ar situacijai tinkančią strategiją, veiksmų planą.

 

Programos įgyvendinimo, vystymo projekto valdymas 

Turint strategiją, veiksmų planą, galima pradėti ir žingsnis po žingsnio diegti, atnaujinti jūsų lojalumo, CRM programas. Tokių projektų įgyvendinimui taip pat reikia žinių, dažnai kyla įvairių netikėtų situacijų, iššūkių. Be to, norint įgyvendinti tokį projektą, kažkam teks atidėti savo kasdienius darbus, o tai ne visada įmanoma.   

Patyrę mūsų projektų vadovai gali koordinuoti projekto vadovo darbą, konsultuoti specifiniais klientų aptarnavimo, lojalumo, techniniais, proceso, rinkodaros, komercijos, teisiniais, asmens duomenų bei vartotojų teisių apsaugos, finansų, apskaitos, verslo modeliavimo bei kitais susijusiais klausimais ar tiesiog viską suimti į savo rankas patys būdami projekto vadovu. Taip bendradarbiaujant projektas vyks gerokai lengviau ir greičiau.

 

Lojalumo programos vykdymas, CRM veiklos priežiūra,  administravimas,  tobulinimas

Kai jau turime lojalumo programą, naudojame CRM ar vykdome kitus klientų išlaikymo veiksmus, verta tai daryti labai rimtai. Visi girdėjome apie „Apple“ mylėtojų ištikimybę, „Tesco“ legendą, daugelis mūsų turi mėgstamą prekybos centrą, kavinę ar atostogų tradiciją. Tačiau tai neatsiranda šiaip sau. Tikrai nepaks įsigyti gražiai veikiančią CRM ar BI programinę įrangą ir dar rinkodaros vadybininkui pavesti su visu tuo „kažką daryti, tačiau nelaikyti to pirmu prioritetu“.

Veiksmus, nuo kurių priklauso jūsų klientų patirtis, lojalumas, pardavimai, galiausiai jūsų kompanijos reputacija – šių darbų priežiūrą ir (ar) vykdymą  paveskite mūsų žmogui, kuris moka, gali ir nori tai daryti gerai.

 

Mūsų misija – padidinti klientų „krepšelį“ ir pirkimo dažnumą. Dirbdami kartu, įgalinsime jus savo klientus pažinti geriau – žinosite kas jie, ko jiems reikia, ką pirko, ką jiems parduoti kitą kartą, kaip juos priversti grįžti ir pirkti pas jus vėl. Jūsų klientai jausis svarbiais ir bus jums dėkingi.