Lojalumo rinkodaros paslaugos

Padedame įmonėms didinti pardavimus, pritraukti papildomas pajamas ir kurti ilgalaikius santykius su klientais, taikant veiksmingą klientų išlaikymo rinkodarą

 

Paslaugos

 

Kas yra lojalumas

Praėjo laikai, kai užteko klientui įteikti firminę lojalumo kortelę ir pažadėti, kad netrukus bus daug akcijų ir atrakcijų. Šiandien visos kortelės nebetelpa piniginėje, o tiek kartų girdėti pažadai apie ypatingas, tik jums skirtas neregėtas nuolaidas taip ir neišsipildė. Nepaisant to, kaip ir anksčiau esame lojalūs savo „iPhone“, žinome, kurios firmos batai yra geresni, esame ištikimi savo pomėgiams, šeimai. Juk kažkas rimtai dirba, kuria tą ištikimybę. Lojalumas niekur nedingo, tiesiog žaidimas tobulėja, keičiasi taisyklės.

Plačiau >>>

Lojalumas 3.0

Ar žinote, kad lipdukai, kuponai, nuolaidų kortelės, taškų kaupimas, % grąža pinigais – visa tai priskiriama tik pirmajai lojalumo sprendimų kartai? Viskas mainosi vis greičiau. Keičiasi vartotojų kartos, rinkodara, reklamos kanalai ir būdai, internetas išstūmė laikraščius, GPS – popierinius žemėlapius, mobilieji - laidinius, plančetiniai – stalinius, SEO planuotojai – medijos planuotojus. Ne išimtis ir lojalumo programos. Pažangiame pasaulyje pažangios įmonės šiandien kuria jau trečiajai kartai priskiriamas lojalumo programas, kurios greičiau panašios į mistines juodasias technologijas, neurolingvistinį programavimą nei į Lietuvoje įprastas lojalumo korteles.

Plačiau >>>

Kas yra CRM

Paklausus, rodos, paprasto klausimo, kas yra CRM, o kas yra lojalumas, iš kiekvieno išgirsite skirtingą atsakymą. Vienam tai bus „Zoho“, „Zendesk“ ar „Sugar“, antram - klientų duomenų analizė ir „Big data“, trečiam – tiesioginės SMS reklamos siuntinėjimas, ketvirtas sakys, kad tai klientų aptarnavimo sistema, o penktam tai yra tas pats kas lojalumas. Įdomu, kad visi atsakymai yra teisūs, tačiau paminima tik atskira didelio paveikslo dalelė.

Plačiau >>>