Apie mus

Mores boni (lot.) – geri papročiai, aukšta moralė, etiškas elgesys

 Lojalumas yra dvipusio eismo gatvė
(Harvey Specter iš „Suits“)

Dauguma žino, kas yra lojalus klientas, tačiau kiek verslininkų susimąsto, ar jo verslas pats yra lojalus savo klientui? Ar pakankamai įdedama pastangų?

Aktyviai dirbančiai įmonei nelengva spręsti tiesioginius kasdienius reikalus, tad skirti dėmesio, rimtų resursų lojalumui, CRM ir kitiems ilgalaikiams projektams dažniausiai tampa neįmanoma. O kiek kainuoja tam reikalingos IT sistemos? Nepaprasta rasti ir šios srities specialistų, jau nekalbant apie jų atlyginimų lūkesčius. Tačiau sutvarkyti šią sritį yra būtina ir tai daryti reikia profesionaliai. Užsisakydami mūsų paslaugas gausite aukščiausią kompetenciją, realius rezultatus, profesionalų bendradarbiavimą ir optimalias, jūsų poreikius ir galimybes atitinkančias sąlygas.

 

Kas yra lojalumas?

Kas mes esame

Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai. Tai rinkodaros, lojalumo, CRM, verslo plėtros, strategijos, paslaugų, produktų vystymo, elektroninių kanalų, duomenų analizės, tiesioginės rinkodaros, IT sistemų, platformų, programonės įrangos, teisės ir kt. sričių specialistai, nuo 5 iki 15 metų kuriantys ir dirbantys didžiosioms, sėkmingoms Lietuvos kompanijoms.

Ką mes darome

 Supratome, kad kokybiškai ir pilnavertiškai įgyvendinti projektus, pasiekti geriausią rezultatą galime tik veikdami kartu, kiekvienas darydami tai, ką mokame geriausiai. Todėl susitelkėme į komandą ir rimtai dirbame. Siūlome iš vienų rankų gauti viską, ko reikia efektyviai ir parduodančiai lojalumo rinkodarai. Mūsų tikslas – jūsų klientus „prisirišti“ labiau ir jiems parduoti daugiau.

Mūsų paslaugos >>>